Hakkımızda başlık

gsgas
miningocak
tarim

1978 yılında kurulan Diamond Finans, birçok ana sektörde faaliyet göstermektedir;

  • Finans&Yatırım
  • Madencilik
  • Uluslararası Ticaret

Diamond Finans, küresel bir danışmanlık şirketidir. Operasyonlarımız uzun zaman önce başladı ve müşterilerimizle olan mükemmel ilişkiler nedeniyle çok hızlı büyüdük. Sadece birkaç kişi ve küçük bir ofisle başlamıştık, ama bugün birçok ülkede ofisleri olan, küresel bir şirketiz.

Diamond madencilik alanında sürdürdüğü rekabetçi ve yüksek standartlardaki faaliyetleri ile sektörde varlığını sürdürmektedir. Türkiye’nin yer altı zenginliklerini en hızlı ve en verimli biçimde keşfederek ülke ekonomisine kazandırmak öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

Metaller (bakır, krom, çinko, kurşun, nikel, kalay, alüminyum, demir) başta olmak üzere metal ve minerallerde Türkiye ve dünyada arz ve talebi buluşturan, Uluslararası brokerlık, aracılık, ithalat, ihracat, imalat ve ticaret hizmetleri veren deneyimli kadrosu, piyasalara hızlı ulaşabilme kabiliyeti ile maden ticaretinde öncü olmak isteyen bir şirkettir.

Diamond Finans’ın üçüncü iş kolu olan Uluslararası Ticaret; Irak, Suriye, diğer bazı Orta Doğu ülkeleri ve son zamanlarda Kuzey Afrika ülkelerinde markalaşmış madeni yağların dağıtımına odaklanmıştır.

Diamond Finans, çeşitli sektörlerde küresel ortaklarıyla yatırım, üretim, ihracat, dağıtım, ticaret ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerini sürdürmeye devam ederken, Türkiye’nin en beğenilen, dinamik yönetimi ile sürekli büyüyen ve değer yaratan girişimci yatırım şirketlerinden biri olma vizyonunu benimsemiştir.

Sayfamız Yapım Aşamasındadır..